Jesteśmy firmą specjalizującą się w automatyzacji procesów przemysłowych w branży wodno-kanalizacyjnej (stacje uzdatniania wody, przepompownie, hydrofornie, zbiorniki etc.). Projektujemy i wdrażamy systemy monitorowania i sterowania tych procesów, łącząc dostępne technologie, tak by w pełni wykorzystać ich zalety. Modernizujemy i udoskonalamy systemy już istniejące.

Usługi CADEA są kompleksowe: od projektu, poprzez wdrożenie, prace rozruchowe, po serwis i obsługę gwarancyjną.

Projektujemy różnego rodzaju systemy sterowania i automatyki procesów przemysłowych, systemy bezprzewodowej i przewodowej transmisji danych, telemetryczne, a także systemy wizualizacji i sterowania procesami technologicznymi.

Optymalizujemy funkcjonowanie już istniejących systemów automatyki przemysłowej i wdrażamy nowe. Zajmujemy się prefabrykacją i instalacją szaf sterowniczych, instalujemy okablowanie obiektowe. Dostarczamy i montujemy urządzenia pomiarowe, zapewniamy dostosowane do potrzeb klienta oprogramowanie do sterowników PLC, do paneli operatorskich oraz systemów SCADA.

Naszą domeną są także prace rozruchowe systemów sterowania i automatyki, urządzeń pomiarowych, systemów telemetrycznych, bezprzewodowej i przewodowej transmisji danych oraz systemów SCADA. Prowadzimy również szkolenia wdrażające Państwa pracowników w nowy system.

Na wykonane prace oraz instalowane urządzenia udzielamy Państwu 24-miesięcznej gwarancji. Standardem naszej pracy jest podpisywanie umowy serwisowej.