Dołącz do nas!

Jesteś osobą kreatywną i również takie osoby chcesz poznać? Nie pozostało Ci nic innego jak dołączyć do naszego zespołu! Nie czekaj! Wyślij do nas swoją aplikację na rekrutacja@cadea.pl lub za pomocą poniższego formularza.
Oferujemy stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, możliwość pracy z dużymi klientami korporacyjnymi, przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole, możliwość rozwoju, motywacyjne wynagrodzenie.
Współpracujemy z najwyższej klasy specjalistami: programistami, automatykami, elektrykami. Jeśli chciałbyś dołączyć do zespołu CADEA, prześlij do nas swoje dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny ze zdjęciem).

Prosimy o dołączenie w CV klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

W zakres obowiązków wchodzić będzie:

  • Asysta przy wykonywaniu projektów instalacji elektrycznych;
  • Asysta przy wykonywaniu projektów automatyki;
  • Pozyskiwanie uzgodnień projektowych;
  • Sporządzanie dokumentacji projektowej z rysunkami technicznymi;
  • Koordynacja dokumentacji projektowej;
  • Kosztorysowanie;

Wymagania:

  • Wykształcenie: średnie – technik elektryk / wyższe – inż./mgr elektryk;
  • Znajomość oprogramowania: AutoCAD, MS Office;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się;
  • Mile widziane prawo jazdy kat. „B”;
  • Dobra organizacja pracy, staranność oraz dyspozycyjność;
  • Umiejętność kosztorysowania będzie dodatkowym atutem;

  • Zarządzanie contentem powierzonym przez klienta, aktualizacja serwisów internetowych;
  • Wsparcie techniczne klientów (I linia wsparcia);
  • Identyfikacja i wsparcie potrzeb klienta w obszarze realizacji zadań związanych z obsługą serwisów i aplikacji internetowych;
  • Rozwój i testy nowych funkcjonalności poszczególnych serwisów i aplikacji;

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość: PHP, HTML, CSS, JavaScript, MySql, Google Analitycs, WordPress;
  • Podstawowa konfiguracja FTP i poczty email;
  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista, identyfikacja problemów i zagrożeń;
  • Umiejętność pracy w zespole;

Wymagania:

Nasza lokalizacja

Nasza firma znajduje się pod trybunami stadionu piłkarskiego

25-035 Kielce, Al. Legionów 3/5
Tel.: +48 41 3447000, Fax: +48 41 344 7880
www.cadea.plrekrutacja@cadea.pl