STRONY WWW

Strona internetowa jest wirtualną wizytówką Państwa firmy i elementem jej wizerunku – zachęca lub zniechęca Klientów do kontaktu. Dlatego warto zadbać o to, by była profesjonalna i funkcjonowała bez zarzutu. CADEA tworzy strony i serwisy internetowe w pełni odpowiadające wymaganiom i standardom związanym z Internetem (W3C???). Używamy technologii dogodnej dla Klienta, dbamy o to, by tworzone przez nas strony były łatwe do pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych. Tworzone przez nas strony WWW są w pełni dostosowane do potrzeb i wymagań Klienta.

Dla niektórych firm szczególnie ważna jest aktualność treści umieszczonej w serwisie WWW. Odpowiadając na tę potrzebę, oferujemy usługi związane z aktualizacją stron/serwisów internetowych na zlecenie lub stale.

SKLEPY INTERNETOWE

Planują Państwo uruchomienie sklepu internetowego lub chcą udoskonalić już istniejący? Pomożemy zwiększyć szanse na sukces! Nasi specjaliści zaprojektują Państwa sklep internetowy tak, aby był atrakcyjny i łatwy w obsłudze dla Klientów. Przeanalizują dotychczasową aktywność Klientów w Państwa sklepie internetowym i zaproponują rozwiązania pomagające osiągnąć Państwa cel biznesowy. Zapewniamy sprawną administrację serwisu.

APLIKACJE DEDYKOWANE

Istniejące oprogramowanie nie spełnia Państwa oczekiwań? Państwa wymagania przekraczają istniejące rozwiązania? Czasem zachodzi potrzeba stworzenia rozwiązania, którego nie można oprzeć na aplikacji już istniejącej. Rozwiązanie to wymaga stworzenia od podstaw APLIKACJI DEDYKOWANEJ. Nasi programiści stworzą dla Państwa aplikację w pełni odpowiadającą celom biznesowym, strukturze i potrzebom Państwa firmy.